OPEN CALL INFORMATION/ ІНФОРМАЦІЯ

Interested in theatre WANTED for the International Theatre Residence! 😻❗️

Deadline – 10.08

3 German and 3 Ukrainian artists will collaborate in Lviv and in Berlin. In the program – art workshops by theatre professionals, brunches talks, intercultural exchanges of experience, and creating a unique project during the residence.

📌 When?
1-5 of September – Lviv
16-21 of September – Berlin

📌 Please, apply if:
▪ you are 21-45 y.o.;
▪ you’re interested in theatre and would like to implement your ideas;
▪ you have experience as an actor, director, composer, musician, scenery artist, light artist, and others;
▪ you have basic skills in English;
▪ you got vaccination (or will get before 2.09).

📮 HOW TO APPLY?
Link to Google form
https://forms.gle/6kwVgCmHGgUKpTHz8

➡️ Accommodation, meals, and flights are provided by the organizers.

If you have any questions – please, contact us via email kit.gavatovycha@gmail.com with the topic `Catch a cat`


Das Projekt wird gefördert im Programm „Culture for Changes“ der Ukrainischen Kulturstiftung (Kyjiw, Ukraine) und der Stiftung „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft“ (EVZ) (Berlin, Deutschland) Für inhaltliche Aussagen trägt der Autor die Verantwortung. Diese Veröffentlichung stellt keine Meinungsäußerung der Ukrainischen Kulturstiftung (Kyjiw, Ukraine) und der Stiftung „Erinnerung, Verantwortung und Zukunft“ (Berlin, Deutschland) dar.

Подачу заявок на Другу театральну резиденцію “Упіймати Кота” ВІДКРИТО 😻❗️

Реченець подачі заявок – 10.08

Цьогоріч до участі у резиденції запрошуються театральні митці з Німеччини та України. Троє учасників з Німеччини та України співпрацюватимуть у Львові та в Берліні. У програмі – мистецькі майстерні професіоналів театру, бесіди, міжкультурний обмін досвідом та створення унікального проекту під час резиденції.

📌 Коли?
1 – 5 вересня – Львів
16 – 21 вересня – Берлін

📌 Будь ласка, подавайте заявку, якщо:
▪ вам 21-45 років;
▪ ви зацікавлені в театрі і хотіли б реалізувати свої ідеї;
▪ у вас є досвід роботи як актора, режисера, композитора, музиканта, художника декорацій, художника світла та інших;
▪ у вас є базові знання англійської мови;
▪ ви отримали щеплення (або отримаєте до 2.09).

📮 ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ?
Анкета за посиланням: https://forms.gle/VM76bcuCYGrB6b5GA 

➡️ Проживання, харчування та переліт забезпечуються організаторами.

Якщо у вас виникли запитання – будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою kit.gavatovycha@gmail.com з темою “Упіймати кота”

Проєкт реалізується в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина). Автор несе відповідальність за зміст, який не є офіційною позицією Українського культурного фонду (Київ, Україна) та Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє» (EVZ) (Берлін, Німеччина). 

Тема резиденції: “Ідентичність”.
У часі пандемії актуальним стало питання ідентифікації себе як частини соціуму. З послабленням карантинних умов ми починаємо повертатись до звичної соціалізації, проте ми всі якоюсь мірою постраждали від дистанціювання і тепер вчимось заново ідентифіковувати і усвідомлювати себе частинкою суспільства. 
Резиденція відбуватиметься у два етапи: спершу митці зустрінуться у Львові та у часі фестивалю будуть знайомитись із локальними театрами та практиками. 
За 5 днів роботи з 1 по 5 вересня резидентами буде створено театральний продукт – це може бути перформенс, коротка п’єса, хепенінг, що буде презентований на фестивалі у креативному просторі колишнього трамвайного депо Lem Station. 
Другий етап – це зустріч резидентів у Берліні, де вони також проведуть 5 днів у атмосфері театрального життя міста і створять перформенс, що буде презентований жителям і гостям Берліну.